Benim Hakkımda…

Merhaba….

 

12715481_828472817298318_5620739386334603800_n

 

Ben kendi çapında hobilerle uğraşan birisiyim. 1981 Bursa doğumluyum. İzmir’de yaşıyorum. Akrilik ahşap boyama, suluboya, motosiklet gibi hobilerim var. Kendi evimdeki atölyemde çalışıyorum.

 

ben

 

Mesleğim Teknoloji ve Tasarım öğretmenliğidir aynı zamanda bir İzmir sevdalısıyım. Ama artık Ankara’da yaşıyorum. Hiç önemli değil ben bu şehre de sevdalıyım.

Eğitimciliğin dışında en önemli hobim gezmek ve kampçılık ve karavancılıktır. Bu hobi’ye gönülden bağlıyım. Ufak yaşlarımdan beridir bir karavan sevdalısıyım. Bir karavanım var ve boş zamanlarda bu karavanla yurtiçi kamplar ve hem kısa hem de uzun zamanlı rotalar, geziler yapıyor ve bundan çok büyük keyif alıyorum.

Benim gezilerim benim kısıtlı imkanlarımca şekilleniyor ve elimden geldiğince yaşadıklarımı yazarak başkalarına da faydalanabilecekleri en azından esinlenebilecekleri yazılar paylaşıyorum. Paylaşmak benim en sevdiğim şeylereden birisi.

Bol bol gezip gezdiğim rotaları sevgi ile ilgi ile paylaşıyorum. Bunun için bir karavan hobisi blogum var onu da takip ederseniz çok sevinirim. pirikamp sitesini beğeneceğinizi umarım.

 

 

kırmızı laleler

 

Evde boş vakitlerimi suluboya, airbrush, akrilik ahşap boyama çalışarak değerlendiriyorum. Eski motosiklet kasklarını boyayıp üzerine airbrush çalışıyorum.

 

karanfiller

 

suluboya palyaço

 

Bunun dışında boş vakitlerimde motosikletimle geziyorum. Motosikletimle gezilerimi içeren bir de blog sitem var. Geçmişte kendime karavan da yaptım ve çok da güzel kamplara katılmışlığım da var. Ancak artık bu hobilere çok fazla zaman ayırmıyorum. Daha çok sanatla uğraşmak istiyorum.

 

Horoz slbya

 

semazen

 

gol

 

Özellikle kask boyamayı ve eski kaskları yenilemeyi seviyorumkask

Kask2

 

Bana ulaşmak için sitenin iletişim bölümünü kullanabilirsiniz.